Nazywam się Renata Kądziela. Jestem lektorem języka angielskiego od ponad 20 lat, właścicielem Centrum Edukacyjnego No.1 w Warszawie oraz twórczynią marki osobistej LangExpert. Ponadto, należę do grona międzynarodowych specjalistów Neurolanguage Coaching®, certyfikowana przez Efficient Language Coaching Ltd. z siedzibą w Londynie, akredytowane przez International coach Federation.

Tak długie lata doświadczenia jako lektor wyposażyły mnie w całkiem spory bagaż technik i metod nauczania. Moja otwarta na nowinki głowa pozwala mi uczyć w nietuzinkowy sposób, a poszerzana cały czas wiedza w zakresie technik efektywnej nauki oraz neuronauki przyczynia się do skutecznych zajęć języka angielskiego. Prowadzone przeze mnie sesje Neurolanguage Coaching® to nowość na polskim rynku szkoleń.
Więcej na ten temat tutaj: (https://langexpert.eu/neurolanguage-coaching/)

Zaufało mi już wielu, mówiąc, że jestem dla nich inspiracją do nauki, do działania i inwestycji w siebie.Moja szalona osobowość działa energetyzująco, a widoczna pasja do nauczania budzi pozytywne emocje i chęci wybrania się w tę podróż językową razem ze mną.

Podobno mam talent do otwierania ludzi……chyba coś w tym jest, bo za moją sprawą młode dusze latają teraz w prestiżowych liniach lotniczych, przyszli piloci efektywnie przygotowują się do egzaminów, managerowie prowadzą ‘call’e’ bez stresu, młode mamy z pewnością siebie szukają pracy, a kiełkujące talenty chcą mocno przeć do przodu. 
Jestem skuteczna w burzeniu barier i blokad, w motywowaniu do nauki i wydajnym uczeniu żywego języka. Jako pasjonatka seriali i filmów angielskojęzycznych, daję moim Klientom dawkę języka aktywnego, żywego, z ulicy, nie martwego i pasywnego języka podręczników.

Sama też jestem uczniem (hiszpański i francuski), co pozwala mi spojrzeć na naukę języka z drugiej strony. Doświadczam takich samych problemów, wątpliwości i wyzwań jak moi klienci, dlatego wiem na czym się skoncentrować i jak poprowadzić proces nauki moich słuchaczy, żeby tych upadków było jak najmniej, żeby motywacja do nauki wciąż rosła, a sama nauka przynosiła szczery uśmiech na twarzy i tak potrzebną pewność siebie.